RTU pārstāvju vizīte AS «Valmieras stikla šķiedra»

VSS_1

6. jūnijā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pārstāvji apmeklēja uzņēmumu AS «Valmieras stikla šķiedra» (VSS), kura galvenie darbības virzieni ir stikla šķiedras pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. Uzņēmums specializējas 3 dažādu stikla šķiedras veidu (E-stikls 600°C, HR-stikls 800°C, SiO2-stikls 1000+°C) un to izstrādājumu ražošanā, kas tiek izmantoti tālākai pārstrādei, termo un tehniskās izolācijas materiālos un kā gatavie izstrādājumi celtniecībā.

Vizītes laikā VSS pārstāvji prezentēja uzņēmuma produkcijas sortimentu, galvenos attīstības rādītājus un aktuālākās problēmas, kur būtu iespējams rast sadarbību. Pēc tam RTU zinātņu prorektora vietnieks Gatis Bažbauers iepazīstināja ar sadarbības iespējām ar universitāti, īpaši aicinot pievienoties biedrības Baltijas inovatīvu projektu attīstības un tehnoloģiju pārneses centra darbībā, lai kopīgiem spēkiem piesaistītu finanšu resursus jaunu produktu un tehnoloģiju attīstībai.

Renārs Reklaitis, ITPC Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts